למה דווקא פרימיום ג'וב?

קיומם של הרישיונות, ההיתרים והתנהלות הוגנת על פי חוק מבטיחים את שלוות הנפש שלך!

פרימיום ג'וב משאבי אנוש משמשת את המועמד כמעין "הסוכן שחקנים" שלך. אנו אחראים להציג אותך, באופן הנכון, בפני מגוון רחב של חברות וארגונים. הודות להיכרות של החברות ושל המשרות, פרימיום ג'וב מנהלת את התהליך והופכת את המועמד לשחקן מרכזי בתהליך. למועמד עצמו אין ערוץ ישיר לחברה המגייסת. לפיכך, כאשר הוא פונה לחברה באופן עצמאי בעיקר דרך אתרי דרושים, הרי שלאחר הריאיון הוא שרוי בעלטה לגבי המשך תהליך המיון בחברה. לעומת זאת, כאשר פרימיום ג'וב מנהלת את התהליך, אנו נעדכן אותך בהתפתחויות באופן רצוף.

 

השותפים מצד אחד
מהרגע ששלחתם את קורות החיים, יועצות ההשמה שלנו קוראות ומפענחות את קורות החיים ולא כמקובל על-ידי תוכנת מחשב אוטומטית. אנו מתחילים יחד תהליך עבודה משותף לכן, קראנו לזה "השותפים מצד אחד". חשוב לציין, שאנו מספקים את השירות הזה בחינם. לעולם לא נבקש ממך תשלום עבור שירות ההשמה, את התמורה שלנו נקבל מהחברה המעסיקה ולא מהמועמדים.

אודות פרימיום ג'וב השמה

פרימיום ג'וב משאבי אנוש, ייעוץ והשמה הינה חברה המתמחה בהשמה וייעוץ במגוון תחומים וענפים: תוכנה, חומרה, תשתיות, בדיקות איכות, מערכות מידע, בכירים ודרגות ניהוליות שונות, כספים, תפעול, שיווק ומכירות ואדמיניסטרציה.

בפרימיום ג'וב תוכלו למצוא שלל משרות ולהתחיל את הקריירה בחברות המובילות במשק, רכזי האבחון וההשמה שלנו מקצועיים ואדיבים, אשר יבצעו התאמה מלאה הן לדרישות הלקוח והן לדרישות המועמדים .

מעסיקים: אנחנו בפרימיום ג'וב נדע להתאים את עצמנו אליכם ולמצוא לכם את המועמד הרלוונטי.

מועמדים: משימתנו היא להפוך את חיפוש העבודה עבורך למהיר ולנגיש ביותר!

לשם כך פיתחנו שיטת עבודה עם יסודות ברזל: יחס אישי, טיפול מהיר, מציאת משרה נכונה, אמינות, שירות עם חיוך.

תנסו אותנו!

הדרך של פרימיום ג'וב

פרימיום ג'וב מאמינים כי הדרך להגדרת המאפיינים הייחודיים של המועמד או ארגון היא בראש וראשונה זיהוי אותה התלהבות המציתה אור בעיני השותפים לדרך מהמעומדים ועד למעסיקים, זו הקושרת את החזון המקצועי עם האישי וההופכת אותו מהצהרת כוונות לייעוד אמיתי. כפי שאמר רוברט האף, "עקשנות היא זו שהופכת את הבלתי אפשרי לאפשרי, את האפשרי לסביר, ואת הסביר לנצחי"

זה המייחד ומבדל את פרימיום ג'וב משאר חברות השמה. השאיפה להביא לידי מימוש את מלוא הפוטנציאל של אנשים וארגונים באמצעות יישום כלי מחקר ואבחון מקצועיים וליצור את החיבורים הנכונים בין האנשים הנכונים. והכול, מתוך תחושת שותפות, הקשבה, יצירתיות ומקצועיות.

המומחיות שלנו

לתת מענה מקצועי ואיכותי לצורכי איוש משרות ולא משנה לאיזו משרה ולאיזה תפקיד, אנו נדאג בכל תשומת הלב תוך הבנה מלאה של עולמות התוכן וצורכי השווקים בהם אנו מתמחים.

המקצועיות שלנו

פרימיום ג'וב הציבה לה כמטרה להפוך למובילת דרך בתחום משאבי אנוש וייעוץ והשמה ולהוות מקור השראה לעובדיה, ללקוחותיה, ולעמיתיה.

ערכי החברה

אנחנו מחויבים לשותפינו העסקיים וקהל המועמדים!

אכפתיות ומסירות – אנו מעריכים כל מועמד, עמית ולקוח המתבטא על ידי יצירת סביבה המטפחת כבוד, רגישות לצרכים של אחרים, קשר אישי ודיסקרטיות מלאה.

שיתוף פעולה – ההצלחה שלנו תלויה ביכולת לשתף את הידע שצברנו למעומדים וללקוחות.

מצוינות – באופן עקבי ומאתגר הצבנו לעצמנו להגיע לרמת הביצועים הגבוהה ביותר בכל מה שאנחנו עושים. תוך דגש במתן מענה מהיר, מדויק ובשיתוף מלא בתהליכי ההשמה.

חדשנות  – שמירה על רלוונטיות, התנסות תמידית, יצירת פתרונות חדשים ומפתיעים. בתוספת לכלים טכנולוגיים מתקדמים ויישומם בתשתיות האתר.

מנהיגות – סוגיית "זנב לאריות או ראש לשועלים?" נשאלת אצלנו בכל יום! זה אומר שאנחנו מתהלכים כל הזמן על קצות האצבעות, חושבים קדימה, ומתעדכנים מקרוב בהתפתחויות בתעשיית משאבי האנוש.

הגינות ויושרה – מתן חוויית הלקוח הטובה ביותר, תוך שמירה על הלקוחות שלנו במרכז…

החזון של פרימיום ג'וב

פרימיום ג'וב הרוח מאחורי המשאב האנושי…  לחלום, להגשים להצליח!

אנו בפרימיום ג'וב שואפים להיות הבחירה הראשונה של מחפשי העבודה ושל מעסיקים המחפשים פתרונות עסקיים לניהול הגיוס ומערך משאבי אנוש. כפי וורן באפט, נוהג לומר "ההכנה היא הכל. נח לא התחיל לבנות את התיבה כשהתחיל לרדת גשם". אנו פועלים מתוך אמונה כי פעילותנו מסייעת לצמצום היקף מחוסרי העבודה בישראל ועוזרת למספר אנשים גדול ככל האפשר למצות את ציפיותיהם במקום עבודה, התואם את כישוריהם.

תחומי התמחות

בנקאות וכספים – חברת פרימיום ג'וב היא חברה מובילה בגיוס ומיון, איוש והשמת עובדים בתחום הבנקאות והפיננסים.למגוון התפקידים הפיננסים דוגמת טלרים, בנכולים, כלכלנים, יועצי השקעות, אנליסטים, רואי חשבון ומנהלים.

תעשייה – חברת פרימיום ג'וב היא מהחברות המובילות בגיוס אנשי מקצוע בתעשייה.
מגוון תפקידים בכל תחומי ההנדסה (מהנדסים, הנדסאים טכנאים). אלקטרוניקה (ייצור, הלחמות). מחסנאות ולוגיסטיקה, תפעול, רכש, סדרנות. ענף כימיה ופרמצבטיקה- מהנדסי כימיה, איכות, ואלידציה, לבורנטים ועוד ענף המתכת (מסגרים/רתכים, עיבוד שבבי), עובדי ייצור. נהיגה/ מלגזנות ועוד.

שליחת קורות חיים

שליחת קורות חיים

לא כל המשרות שלנו מופיעות באתר אז שלח/י קורות חיים ואנו נחזור אליך בהקדם – מה איכפת לכם? מקסימום, תקבלו הצעה טובה לעבודה.


* שדה חובה