פרימיום פיננסים – החזרי מס לשכירים

החזרי מס לשכירים – פרימיום פיננסים

פרימיום פיננסים מומחים בהשבת החזרי מס לשכירים המגיעים בחוק לאלה ששילמו יתר מס .

בדיקת זכאות להחזר מס חינם וללא כל התחייבות !

תשאירו לנו את הבירוקרטיה הסבוכה להגשת בקשה לבדיקת זכאות להחזר מס. אנו עובדים בשיתוף פעולה ובשקיפות מלאה עם הלקוח ואינו מבוצע בתיווך של גורמים חיצוניים. אנחנו מזמינים גם אותך לקבל את כספך בחזרה שנצבר בקופת המדינה.

היתרון הבולט בבחירת פרימיום פיננסים – חיבור ישיר למערכות הממוחשבות של מס ההכנסה  וביטוח לאומי, פעולה המקצרת את התהליך הארוך והסבוך במילוי והגשת הטפסים הדרושים לבדיקה ומתן שירות לאורך כל התהליך

אנחנו כמו רבים אמנם מבצעים בדיקת זכאות – אבל רק אנחנו מתחייבים לבדיקה שאם
לא קיבלת החזרי מס לא שילמת!

המטרה שלנו משותפת – לעזור לכל אחד להשיג את החזר המס שלו, מבלי להסתבך בבירוקרטיה ומילוי טפסים, ומבלי לצאת מהבית ולדרוש עבורכם את החזר המס המקסימאלי והגבוה ביותר שניתן.
אנו נדאג לתמוך וללוות אתכם לכל אורך הדרך עד לזיכוי חשבונכם ע”י מס הכנסה.

ימי פעילות המשרד ימי א’ – ה’  בין השעות 08:00 – 18:00

טלפונים:  076-5400990     053-4251434

איך זה עובד

ל 80% מהשכירים מגיע לקבל כסף ממס הכנסה, סכום החזר המס ממוצע עומד על 6000 ש"ח לשכיר ויכול להגיע לעשרות אלפי שקלים. מס הכנסה מאפשר לקבל החזר מס עבור 6 שנים אחרונות

בכדי לקבל החזרי מס לשכירים, יש לעמוד בקריטריונים אשר נקבעו ע"י מס הכנסה ומעניקים נקודות זיכוי ממס הכנסה. התנאי הבסיסי לקבלת החזרי מס הוא תשלום מס הכנסה.

לתהליך ארבעה שלבים:

  1. שאלון טלפוני קצרצר (לוקח כ-2 דקות!) שלאחריו נדע אם מגיע לכם החזר מס.-ללא עלות
  2. נבקש מכם לשלוח טפסים על פי הצורך לבדיקת הזכאות לכמה מגיע לכם ההחזר-ללא התחייבות
  3. בסיום התהליך נחשב עבורכם את החזר המס, ונעדכן אתכם בסכום שמגיע לכם.
    עד כאן – הכל בחינם!
  4. בשלב זה במידה ותוצאות הבדיקה יהיו חיוביות ומגיע לכם החזר ,תשאירו לנו את הבירוקרטיה הסבוכה להגשת בקשה נכין עבורכם את הטפסים ונגיש אותם לרשויות המס. לאחר סיום הטיפול במס הכנסה, הכסף יועבר ישירות לחשבון הבנק שלכם. ובסוף הליך זה אנו נקח את % התשלום התלוי בגובה ההחזר.

תהליך יותר מפורט

שאלון, אנו נשאל אותך שאלון קצר אשר מספק לנו את המידע האם ניתן להחזיר לך כסף ממס הכנסה. השאלון עובר למעשה על הנתונים האישיים שלך ומאפשר לנו לאתר פוטנציאל להחזרי מס.

לאחר מילוי השאלון ואיתור פוטנציאל לקבלת החזרי מס, אנו נשלח לכם לינק למייל/נייד

לפתיחת תיק.

אנו נאסוף עבורך את המסמכים הרלוונטיים לצורך בדיקה פרטנית ומקיפה של הנתונים.

בדיקת יועץ מס, יועץ מס מורשה ומוסמך יקבל את כל המסמכים והטפסים הייעודיים לצורך קבלת החזרי מס לשכירים, יערוך בדיקה נוספת ויזין את הנתונים לתוכנת בדיקה מקצועית המקבילה לתוכנת מס הכנסה.

קבלת החזרי מס לשכירים, בסיום הבדיקה אנו ניידע אותך על הסכום המדויק הצפוי להתקבל ממס ההכנסה ונעביר אליך דו"חות לחתימה בכדי שנוכל להגיש את הדו"חות למס הכנסה.

הגשה למס הכנסה, כל הטפסים יחד עם  הדו"חות מוגשים למס הכנסה.

קבלת החזר המס לחשבון שלך – לאחר מספר חודשים (תלוי בעומס של מס הכנסה) הסכום שהתקבל ממס הכנסה נכנס ישירות לחשבון הבנק שלך. ורק אז אנו גובים את העמלה שלנו.

מי זכאי להחזרי מס?

ל 80% מהשכירים מגיע לקבל כסף ממס הכנסה, סכום החזר המס ממוצע עומד על 6000 ש"ח לשכיר ויכול להגיע לעשרות אלפי שקלים. מס הכנסה מאפשר לקבל החזר מס עבור 6 שנים אחרונות

החזרי מס מהמדינה יכול לקבל כל תושב ישראל שעובד כשכיר, מרוויח מעל 6,500 ש"ח בחודש, משלם מס ועומד באחד או יותר מהקריטריונים הבאים:

ענית "כן"= מגיע לך כסף מהמדינה!

חשוב: בדיקת הזכאות להחזר המס אינה כרוכה בתשלום.
רק במידה ותוצאת הבדיקה תהיה חיובית ,הדוחות יוגשו ותיגבה עמלה רק בסוף התהליך  כאשר הכסף (ההחזר) נמצא בחשבון הבנק שלך.

דברו איתנו, למידע נוסף פנו לנציגים שלנו בפרימיום פיננסים!

שליחת קורות חיים

שליחת קורות חיים

לא כל המשרות שלנו מופיעות באתר אז שלח/י קורות חיים ואנו נחזור אליך בהקדם – מה איכפת לכם? מקסימום, תקבלו הצעה טובה לעבודה.


* שדה חובה