אודות החברה

אודותינו – פרופיל פרימיום ג'וב

אם אתם מעומדים ומעסיקים כאחד מקפידים על הפרטים הקטנים, חשובה לכם איכות גבוהה, חדשנות ושירותיות מעולה, הגעתם למקום הנכון פרימיום ג'וב לשירותכם!

פרימיום ג'וב מאמינה שלמצוא עבודה לא חייב להיות תהליך מתסכל אלא מאתגר. במילים אחרות, קרש קפיצה להתקדמות וניצול הפוטנציאל שלך. אנו מאמינים שגם בעולם העסקי המודרני אפשר להציג פן אנושי ולתת מענה לצרכים ולרצונות שלך.
הרכזים בפרימיום ג'וב, מיומנים ומקושרים לחברות המובילות במשק במטרה למצוא לכל אחד ואחת את המשרה המתאימה ביותר. אנו בפרימיום ג'וב נדאג שגם במקרה שלך התהליך יהיה מקצועי, יעיל ומהיר ו…ללא תשלום.

קצת על הצוות שלנו

הייחוד של פרימיום ג'וב הוא בצוות הכולל אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתפקידים בכירים בחברות הייטק ובעלי השכלה ותארים מתקדמים בהנדסה, במדעי הרוח והחברה, פסיכולוגיה, ייעוץ ארגוני מינהל עסקים, מדעי החברה ומשאבי אנוש. יועצי ההשמה של פרימיום ג'וב עוברים הכשרה במסגרתה הם לומדים את התפקיד ולומדים את המונחים המקצועיים, על מנת לאפשר להם להתאים את העובדים הטובים ביותר להגדרות המשרה.
מהקשרים שלנו להצלחה שלך

לפרימיום ג'וב מערך קשרים עסקיים נרחב, מהחברות המובילות בארץ. מערך קשרים זה עומד לרשותך, אנחנו מכירים את רכזי משאבי אנוש בחברות ואנשי מפתח בארגונים וזאת כדי להתאים לך את המשרות הטובות, העדכניות והמאתגרות ביותר. אנו נפתח לך דלתות גם בחברות שייתכן שלא הכרת עד היום ונספק מידע על השינויים והעדכונים בשוק התעסוקה.

יועצי השמה

יש לציין כי חיפוש עבודה היא התעסקות בפני עצמה וכך יש להתייחס לתהליך זה. למרות שעל פניו מועמדים לפעמים מנסים להקל על עצמם ולדלג על שלב שיחה עם יועץ ההשמה, יש לזכור שמעבר להפצת קורות חיים ליועץ יש תפקיד משמעותי בדרך למציאת העבודה הנחשקת.

לסיכום, הסתייעות בפרימיום ג'וב מאפשרת לך למחפש העבודה חשיפה למשרות רבות וייחודיות, שירותי ייצוג אישי בפני החברות המגייסות, חיפוש עבודה באופן דיסקרטי, ליווי אישי במידת הצורך המסייע לשמור על רוגע ביטחון וקור רוח לאורך תהליך החיפוש.

פרימיום ג'וב המתמחה במימוש הפוטנציאל הקושר בין אנשים לארגונים!

זהו מקור גאוותנו.

שליחת קורות חיים

שליחת קורות חיים

לא כל המשרות שלנו מופיעות באתר אז שלח/י קורות חיים ואנו נחזור אליך בהקדם – מה איכפת לכם? מקסימום, תקבלו הצעה טובה לעבודה.


* שדה חובה