לקראת החזרה לבית הספר: פרימיום גובס משיקה אפליקציה שמאפשרת יצירת תוויות אישיות לכריכי הפסקת האוכל.
לחבק – להעצים – לאהוב

לקראת החזרה לבית הספרפרימיום ג'ובס משיקה אפליקציה ייחודית שמאפשרת להורים שמאוד עסוקים בעבודתם ומנסים "להספיק הכל"  ולפעמים שוכחים לתת מילה טובה לילדים לפני היציאה לעבודה, לכן הקמנו בשבילכם את האפשרות ליצור תוויות אישיות לכריכי וקופסאות הפסקת האוכל, אשר ניתן להדפיס עליהן הקדשות אישיות, משפטי מוטיבציה, תזכורת לילד, הודעות מעצימות ומיוחדות בימים הראשונים של בית הספר ובכלל לכלל השנה.

פרימיום גובס שהינה חברת גיוס והשמת עובדים המתמחה במימוש הפוטנציאל הקושר בין אנשים לארגונים משיקה בימים אלו לקראת החזרה ללימודים אפליקציה שמאפשרת להורים יצירת תוויות לכריכים שבתיק התלמיד שעליהן ניתן להדפיס הקדשות אישיות, משפטי מוטיבציה, תזכורת לילד, הודעות מעצימות לילדים בימים הראשונים של בית הספר ובכלל.

עדה ספאני, מנכ"ל פרימיום ג'ובס מציינת: "אני יודעת את הלחץ הרב שיש להורים בבוקר אשר רוצים להספיק לעבודתם מבלי לאחר למשרד, לכן יצרנו את האפליקציה שנועדה להקל קצת על ההורים ולתת לילדים מילה טובה בארוחת הבוקר בבית הספר". כמו כן עדה מצינת, התוויות המעוצבות נועדו להעצים את חוויית הימים הראשונים והמרגשים של הלימודים ולחזק את הקשר בין ההורה לילד באמצעות משפטים מעצימים וחיבוק לילדים בזמן אכילת הכריך בבית הספר. ולהזכיר לילד שתמיד אוהבים כל היום וכל הדרך לבית הספר ובחזרה.

 

בהצלחה ותיהנו 🙂

שליחת קורות חיים

שליחת קורות חיים

לא כל המשרות שלנו מופיעות באתר אז שלח/י קורות חיים ואנו נחזור אליך בהקדם – מה איכפת לכם? מקסימום, תקבלו הצעה טובה לעבודה.


* שדה חובה