דיסקרטיות ופרטיות

שליחת קורות חיים...

שליחת קורות חיים

לא כל המשרות שלנו מופיעות באתר אז שלח/י קורות חיים ואנו נחזור אליך בהקדם - מה איכפת לכם? מקסימום, תקבלו הצעה טובה לעבודה.


* שדה חובה

נשמור על הפרטים שלך...

דיסקרטיות – שומרים על פרטיותכם!

רבים ממחפשי העבודה מחפשים עבודה בעודם מועסקים בחברה אחרת ולכן כרוכים באילוצים של חשאיות. כשמועמד שולח את קורות החיים שלו ישירות למשרות שמתפרסמות ברשת, לא תמיד יודעים מי עומד מאחורי המשרה הזו ייתכן שהמשרה דיסקרטית ושייכת לחברה בה אתם עובדים כרגע!

למועמדים המעוניינים לחפש מקום עבודה אחר מבלי לסכן את מקום עבודתם, פרימיום ג'וב ייעוץ והשמה היא פתרון מושלם עבורם. כאשר יועצת ההשמה בוחנת את המשרות המתאימות ושולחת לחברות וארגונים ספציפיים בלבד, ללא פרטים מזהים, וללא זהות מקום העבודה הנוכחי שלכם. כך ניתן לחפש עבודה מבלי להפיץ קורות חיים לכל עבר ולהסתכן בחשיפה מיותרת.
פרימיום ג'וב  מהווה מקור בלעדי של משרות גם כאשר חברות המחפשות בדיסקרטיות מחליף למנהל שאין רוצים להפיץ את דבר עזיבתו, מאיישות תפקיד אסטרטגי שאין רוצים שהמתחרים ידעו עליו וכיוצא באלה. משרות אלו יופנו לטיפולן של חברות השמה בלבד.

עבודה מול פרימיום ג'וב פותרת את אתגר הדיסקרטיות, כאשר אתם שולחים אלינו את קורות החיים שלכם או במהלך שיחה עם יועצת התעסוקה, ציינו שאתם כרגע עובדים ומבקשים להישאר בדיסקרטיות, כמו כן, אתם מוזמנים לציין מתי נוח לכם לשוחח טלפונית בכדי שלא ניצור קשר במהלך יום עבודתכם.

פרימיום ג'וב משקיע מאמצים רבים כדי להבטיח שמירה על חשאיות וסודיות הנתונים האישיים שלכם. על מנת להבטיח את מלוא הדיסקרטיות, אנו משתמשים בכלים טכנולוגיים שימנעו טעויות אנוש. תוכלו ליצור קשר ב"צור קשר" ולרשום שם את רשימת החברות שאליהן אתם מתנגדים להעביר את פרטיכם ואנו מתחייבים לשמור עליהם בסודיות מלאה. כמו כן, פרימיום ג'וב מחויבת לאבטחת מידע באתר ומפעילה ומיישמת מערכות ונהלים לאבטחת מידע. מעת לעת בוחנת את אבטחת המידע של האתר ומבצעת שינויים ושדרוגים בהתאם לצורך.

שליחת קורות חיים

שליחת קורות חיים

לא כל המשרות שלנו מופיעות באתר אז שלח/י קורות חיים ואנו נחזור אליך בהקדם – מה איכפת לכם? מקסימום, תקבלו הצעה טובה לעבודה.


* שדה חובה