כתיבת קורות חיים התורה המלאה חלק 2

>

כתיבת קורות החיים צריכה להיות בצורה ובפירוט בכל קטגוריה לכן מפורט כאן איך ומה צריך לרשום מכדי שקורות החיים שלך יהיו מובדלים מקורות חיים של המעומדים אחרים.

פרטי השכלה

פרטי ההשכלה מהווים נדבך חשוב בקורות החיים. המעסיקים נותנים עליו דגש רב. ישנם מעסיקים שמסננים בראשונה מועמדים ע"פ השכלתם, מקום לימודיהם וההתמחות שלהם. ציין את שנות הלימוד, התארים, מוסדות הלימוד והתאריכים – מהווה לעבר. במקום המיועד ניתן לצרף את כל התעודות, התארים, ההמלצות והמלגות ע"י סריקתם.

במידה ואין לכם סורק, ניתן להגיע למשרדינו ונשמח לתת לכם את מלוא השרות ללא תשלום כמובן.

נסיון תעסוקתי

ציין את הפרטים שמתארים את ניסיונך התעסוקתי האישי,.כדאי לארגן זאת בצורה עניינית ולספר על ניסיונכם לגבי המשרה עליה אתה מתמודד. טוב יהיה להוסיף את המלצות המעסיקים, תעודות הצטיינות והשתתפות בפרוייקטים מיוחדים ע"י סריקת המסמכים והמכתבים ולעלות אותם לאתר.

שרות צבאי

כדאי לציין את שנות השירות, התפקידים, קורסים ופעילויות שהיית שותף להם. ציין גם את הדרגה בה השתחררת ושאר פרטים רלוונטיים לתפקיד אליו אתה מתמודד.

קורסים והשתלמויות

פרטי הקורסים וההשתלמויות הם נושא חשוב שהמעסיקים נותנים עליו דגש. כדאי לציין את הקורסים, ההשתלמויות או כל נושא אחר שרלוונטי למשרה בה אתה חפץ. במקום המיועד ניתן לצרף את כל תעודות סיום הקורסים, תעודות סוגי ההשתלמויות וגם המלצות של מרצים או מנהלים שהיו לך בעבר ע"י סריקת המסמכים והמכתבים.

 

ידע מקצועי / תוכנות

זהו המידע הרלוונטי החשוב ביותר למשרה אליה אתה מגיש מועמדות. לכן, מומלץ ורצוי שתעדכן מידע זה לפי דרישות המשרה אליה אתה מתעתד לעבוד.

במידה ואתה מחפש עבודה במקצוע מסוים, תרחיב ותפרט על הידע הרלוונטי שרכשת בתחום, וכן גם על ידע כללי או תחביבם שיש לך בתחום המקצועי הנ"ל.

שפות

רצוי לפרט את השפות הידועות לכך על פי רמת השליטה שלך בהן. מהשליטה הטובה עד הפחות טובה. במידה ואתה מתמודד על תפקיד עבודה בחו"ל או מקום הדורש ממך שליטה בשפה כלשהי רצוי גם להדגיש את רמת הקריאה, הכתיבה והדיבור.

תחביבים

רצוי לרשום את סוג התחביב/ים האהובים עליך. ייתכן גם מצב בו המעסיק מביט בקורות החיים שלך ותוהה לעצמו אם אתה ראוי להיות מוזמן לראיון או לא. אז הוא רואה שאחד מתחומי העניין שלך הוא "ציד אוצרות בים". תגובתו לכך עשויה להיות: "נו, מה זה כבר יכול להזיק? אני אזמין אותו לראיון. אם לא ייצא מזה שום דבר, לפחות אלמד משהו על ציד אוצרות".

הערות / כישורים

לפני שאתה שומר את המסמך, עבור עליו פעם נוספת.בדוק אם מילאת את כל השדות כראוי.שאל את עצמך האם קורות החיים שלך מעוררים עניין וסקרנות.

כמו כן כדי להוסיף כהערה שאתה מעוניין מאד לעבוד בתחום XXX במקצוע YYY בתפקיד ZZZ, שזה למעשה התפקיד שהחברה שמחפשת עובד רוצה לאייש.

 

 

שליחת קורות חיים

שליחת קורות חיים

לא כל המשרות שלנו מופיעות באתר אז שלח/י קורות חיים ואנו נחזור אליך בהקדם – מה איכפת לכם? מקסימום, תקבלו הצעה טובה לעבודה.


* שדה חובה