למה דווקא פרימיום ג'וב?

למה דווקא פרימיום ג'וב?

קיומם של הרישיונות, ההיתרים והתנהלות הוגנת על פי חוק מבטיחים את שלוות הנפש שלך!

פרימיום ג'וב משאבי אנוש משמשת כמעין "הסוכן שחקנים" שלך. אנו אחראים להציג אותך, באופן הנכון, בפני מגוון רחב של חברות וארגונים. הודות להיכרות של החברות ושל המשרות, פרימיום ג'וב מנהלת את התהליך והופכת את המועמד לשחקן מרכזי בתהליך. למועמד עצמו אין ערוץ ישיר לחברה המגייסת. לפיכך, כאשר הוא פונה לחברה באופן עצמאי בעיקר דרך אתרי דרושים, הרי שלאחר הריאיון הוא שרוי בעלטה לגבי המשך תהליך המיון בחברה. לעומת זאת, כאשר פרימיום ג'וב מנהלת את התהליך, אנו נעדכן אותך בהתפתחויות באופן רצוף.

השותפים מצד אחד
מהרגע ששלחתם את קורות החיים, יועצות ההשמה שלנו קוראות ומפענחות את קורות החיים ולא כמקובל על-ידי תוכנת מחשב אוטומטית. אנו מתחילים יחד תהליך עבודה משותף לכן, קראנו לזה "השותפים מצד אחד". חשוב לציין, שאנו מספקים את השירות הזה בחינם. לעולם לא נבקש ממך תשלום עבור שירות ההשמה, את התמורה שלנו נקבל מהחברה המעסיקה ולא מהמועמדים.

קורות החיים שלך יוזנו לתוך המאגר בפרימיום ג'וב ויועצת גיוס תיצור עמך קשר על מנת לראיין אותך טלפונית ולקבל ממך מידע ראשוני על התפקיד והתחום בו אתה מעוניין לעסוק ועל תפקידים אשר אינך מעונין לעסוק בהם.

בשלב הבא המגייסת שלנו תבצע חיפוש במאגר המשרות שלנו על מנת למצוא עבורך משרות המתאימות לניסיון, לכישורים ולציפיות שלך, לומדים על הרצונות שלכם, השאיפות שלכם והיכולות המקצועיות. בתיאום מולך המגייסת תכין עבורך מסמך קורות חיים המותאם למשרה אליה נמצאת מתאים, תוסיף לו את סיכום הריאיון שערכה מולך, ותשלח לחברה המגייסת.

השותפים מהצד השני
החברות והאירגוניים שאיתם אנו עובדים סומכים על עבודת המיון, האיתור וההתאמה של פרימיום ג'וב אותה אנו מבצעים עבורם ותוך התייחסות לבקשותיכם שציינתם בפני יועצת ההשמה ולכן ההתייחסות שלהם לקורות החיים הנשלחים מפרימיום ג'וב היא שונה מההתייחסות שלהם לקורות חיים המגיעים דרך אתר החברה או באמצעות לוחות הדרושים או אפילו באמצעות חברות השמה לא מקצועיות. נהג לומר ויליאם פת'ר, "נראה שההצלחה היא במידה רבה ההתמדה במעשה ,אחרי שהאחרים כבר הרפו"

ששני הצדדים נפגשים
מנהלת משאבי האנוש בארגון המגייס תקבל ותקרא את מסמך קורות החיים שלך ובמידה וירצו לראיין אותך – היא תקבל מאתנו את פרטי ההתקשרות שלך. אנו כמובן ניידע אותך מיידית, לפני שהחברה תיצור איתך קשר, על מנת שתגיע מוכן לראיון הטלפוני, ולא תפספס את ההזדמנות. מכיוון שמערכת הקשרים שלנו, עם מרבית החברות איתן אנו עובדים, היא איכותית ומקצועית, כך שאנו יודעים היטב מה כל אחת מהחברות מצפה מהמועמד ומה כל אחת מהחברות יכולה להעניק למועמד. מידע זה חיוני לך על מנת להצליח ולהתקבל לתפקיד.

בסיום הריאיון בחברה
לאחר הריאיון אנחנו נשארים בקשר איתך וגם עם החברה המגייסת ובודקים מה הייתה ההתרשמות של שני הצדדים וכיצד אנו יכולים לסייע על מנת לקדם את התהליך לקראת סיומו המוצלח בהשמה.
אנו נעדכן אותך לגבי סיכוייך להתקבל למשרה, לגבי נקודות שניתן לשפר במשא ומתן בינך ובין החברה ובנוסף, נציג בפניך אפשרויות נוספות אשר כדאי לך לשקול.

קו הסיום
כאשר תתקבל לעבודה, אנו נשמח ביחד איתך ונמשיך ללוות אותך בצעדיך הראשונים, על מנת להבטיח התאקלמות מהירה ומוצלחת במקום עבודתך החדש. האינטרס שלנו הוא האינטרס של שני הצדדים, שהשותפות החדשה תצליח, ושכולם יהיו מרוצים, ולכן אנו נעשה כל שביכולתנו כדי לעזור לכך לקרות.

שליחת קורות חיים

שליחת קורות חיים

לא כל המשרות שלנו מופיעות באתר אז שלח/י קורות חיים ואנו נחזור אליך בהקדם – מה איכפת לכם? מקסימום, תקבלו הצעה טובה לעבודה.


* שדה חובה