מועמדים

מחפשים את ההתאמה המושלמת עבורכם? הגעתם למקום הנכון!

השאלה הנשאלת, עבודה עם פרימיום ג'וב או חברת השמה בכלל?

בעידן החדש שבו תואר ראשון של היום החליף את תעודת הבגרות של העשור הקודם, חיפוש עבודה הפך למשימה מאתגרת למדי. שוק העבודה הישראלי מציע עוד ועוד משרות חדשות שמתווספות בעקבות שינויים טכנולוגיים, חברתיים, כלכליים ועוד. עבודה היא בהחלט מצרך נדיר שהרבה שואפים להשיגו.  כפי שאמר רוברט אורבן, "כל יום אני קם בבוקר ומעיין ברשימת "פורבס" של האנשים העשירים ביותר באמריקה. אם אני לא שם, אני הולך לעבודה"

היום כדי למצוא משרה נחשקת לא מספיק לשלוח את קורות החיים למאגר דרושים באינטרנט ולהמתין עד אשר ירצה הגורל. מציאת עבודה היא משימה שרק חברת השמה אמינה יכולה לספק.  הנרי פורד, אמר "אני מחפש שורה ארוכה של אנשים שיש להם היכולת הבלתי מוגבלת לדעת מה אי אפשר לעשות".

אנו בפרימיום ג'וב, משאבי אנוש ייעוץ והשמה, מכירים את שוק העבודה ויודעים למצוא לכל מועמד את העבודה הטובה ביותר עבורו. על-ידי יועצי תחום המכירים ברמה הטובה ביותר את מגוון העבודות והדרגים בהתמחויות השונות עליהן הם אמונים. מנהלי התחומים מכירים היטב את המגמות הבולטות בכל עבודה ועבודה והשינויים המקצועיים שחלים חדשות לבקרים. כחברת השמה יצירתית ויעילה, אנו דואגים לכל מועמד להשיג את משרת חלומותיו תוך התחשבות בצרכיו, בנתוניו ובאיכויות הגלומות בו.

אתר בפרימיום ג'וב הנו אתר בו תוכלו למצוא הצעות עבודה המתעדכנות באופן שוטף, ובנוסף עשרות טיפים ומאמרים מקצועיים בנושא: חיפוש עבודה, כתיבת קורות חיים, עבודה מועדפת, איך עוברים ראיון עבודה, באילו תחומים דרושים עובדים ועוד.

השירות שפרימיום ג'וב מעניקה לך, מחפש/ת העבודה, מוענק חינם וללא כל התחייבות!

תהליך הגיוס

פרימיום ג'וב מזמינים אותך להפנות קורות חיים באמצעות האתר. עם סיום הפנייה תופיע הודעת אישור על קבלת קורות החיים. קורות החיים ששלחת מתקבלים במערך הגיוס של פרימיום ג'וב. עם קבלת קורות החיים מתבצע מיון ראשוני המתבסס על פרמטרים כגון: השכלה רלבנטית, מקום מגורים, ניסיון תעסוקתי וכו'.

דיסקרטיות ופרטיות

רבים ממחפשי העבודה מחפשים עבודה בעודם מועסקים בחברה אחרת ולכן כרוכים באילוצים של חשאיות. כשמועמד שולח את קורות החיים שלו ישירות למשרות שמתפרסמות ברשת, לא תמיד יודעים מי עומד מאחורי המשרה הזו ייתכן שהמשרה דיסקרטית ושייכת לחברה בה אתם עובדים כרגע!

אתם בתהליך חיפוש עבודה?

הגעתם בדיוק למקום הנכון!

חברים מביאים חברים

חברים אשר מעבירים קורות חיים של חבריהם ומכריהם יכולים במידת מה להעיד על איכותם! רוס פרו, אמר על זה "כשאני בונה צוות, אני קודם כל מחפש אנשים שאוהבים לנצח. אם אין כאלה, אני מחפש אנשים ששונאים להפסיד" בשל כך פרימיום ג'וב מתגמלות חברים שהעבירו אליהן קורות חיים רלוונטיים.

משרות בלעדיות

אנחנו רואים בכל מעומד לכל משרה את הכח המקצועי ו/או הניהולי לחברות העובדים אתנו. בפרימיום ג'וב משקיעים בתהליכי גיוס, מיון ומחפשים באופן קבוע אנשים עם מיומנויות ובעלי כישרון שיוכלו לתרום להצלחתה המתמשכת עבור הלקוחות שלנו.

שליחת קורות חיים

שליחת קורות חיים

לא כל המשרות שלנו מופיעות באתר אז שלח/י קורות חיים ואנו נחזור אליך בהקדם – מה איכפת לכם? מקסימום, תקבלו הצעה טובה לעבודה.


* שדה חובה