מעסיקים

מחפשים את ההשמה הטובה ביותר? הגעתם למקום הנכון.

פרימיום ג'ובס למעסיקים

כשמחפשים עובדים צריכים לעשות זאת מהיר ויעיל!
אנו בפרימיום ג'וב נדאג שגם תהליך גיוס העובדים עבור הארגון שלכם יהיה מקצועי, יעיל, מהיר ואפקטיבי.

לקוחותינו יודעים כי אנו פועלים במקצועיות ובהתמדה, מתוך מחויבות משותפת להצלחה, על מנת לאתר עבורם את העובדים המתאימים ביותר לצרכי ארגונם והתאמתם לרוח החברה. גם הארגון שלך יכול ליהנות מכך. גרג אנדרסון, אמר על זה "כלל ה-WIN/WIN: בואו לא נפעל בדרך שלי או בדרך שלך, אלא בדרך הטובה ביותר". בפרימיום ג'וב מבינים שלכל ארגון יש צרכים ושיקולים משלו ומאפשרים לך לבחור את הדרך העסקית המתאימה לך ביותר.  מנהלי הלקוחות שלנו ישמחו להסביר לך את היתרונות בכל שיטה ולעזור לך למצוא את השיטה המתאימה לארגונך.

בפרימיום ג'וב תקבלו מענה מהיר, מעמיק ויעיל, ולצורך זה הצמדנו לכל חברה יועצת אישית. בדרך זו אנחנו יכולים להיות בטוחים שלאורך הזמן, היועצת תלמד להכיר את חברתכם טוב יותר ואת המרקם החברתי שאתם מצפים למצוא במועמדים עתידיים. יחד עם זאת, אנו בפרימיום ג'וב מבצעים סינון קפדני של מועמדים, לא שולחת אליכם כל מועמד שפנה אל המשרה שלכם. היועצת תוודא את התאמתם הן למשרה הספציפית מבחינת השכלה, ניסיון וידע, והן להצעת השכר שביכולתכם לשלם.
בפרימיום ג'וב תקבלו מערך השמה חכם ומתקדם. אנו משתמשים בטכנולוגיות העדכניות ביותר. למומחי ההשמה של פרימיום ג'וב ידע מקצועי מעמיק ויחסים אישיים עם מועמדים פוטנציאלים רבים, באופן ישיר ובאמצעות רשתות חברתיות (Facebook ,LinkedIn ,Google +, Twitter) וכו.

פשוט, אנו נאתר, נמיין ונגייס את המועמד/ת המתאים/ה לך ביותר, בהתאם לדרישות המשרה שיוגדרו על ידך, ויודעים שגיוס מעומדים לארגון שלכם, צריכה להתאים לרוח החברה!

פרימיום ג'וב לשירותכם!

מעוניינים לשמוע פרטים או לשאול שאלה? מלאו את טופס יצירת הקשר...

שם מלא

כתובת דואר אלקטרוני

נושא

המסר שלכם

שליחת קורות חיים

שליחת קורות חיים

לא כל המשרות שלנו מופיעות באתר אז שלח/י קורות חיים ואנו נחזור אליך בהקדם – מה איכפת לכם? מקסימום, תקבלו הצעה טובה לעבודה.


* שדה חובה