ערכי החברה

ערכים בפרימיום ג'וב

אנחנו מחויבים לשותפינו העסקיים וקהל המועמדים!

אכפתיות ומסירות – אנו מעריכים כל מועמד, עמית ולקוח המתבטא על ידי יצירת סביבה המטפחת כבוד, רגישות לצרכים של אחרים, קשר אישי ודיסקרטיות מלאה.

שיתוף פעולה – ההצלחה שלנו תלויה ביכולת לשתף את הידע שצברנו למעומדים וללקוחות.

מצוינות – באופן עקבי ומאתגר הצבנו לעצמנו להגיע לרמת הביצועים הגבוהה ביותר בכל מה שאנחנו עושים. תוך דגש במתן מענה מהיר, מדויק ובשיתוף מלא בתהליכי ההשמה.

חדשנות  – שמירה על רלוונטיות, התנסות תמידית, יצירת פתרונות חדשים ומפתיעים. בתוספת לכלים טכנולוגיים מתקדמים ויישומם בתשתיות האתר.

מנהיגות – סוגיית "זנב לאריות או ראש לשועלים?" נשאלת אצלנו בכל יום! זה אומר שאנחנו מתהלכים כל הזמן על קצות האצבעות, חושבים קדימה, ומתעדכנים מקרוב בהתפתחויות בתעשיית משאבי האנוש.

הגינות ויושרה: מתן חוויית הלקוח הטובה ביותר, תוך שמירה על הלקוחות שלנו במרכז בכל תהליכי קבלת החלטות. חשיבות מערכת יחסים שלנו המושתתת על הגינות, יושרה, אמינות, כבוד ושקיפות מלאה.

מועמדים

פרסום המשרות באתר פרימיום ג'וב, מיועדים לשני המינים גם אם נכתבו בלשון זכר או נקבה בלבד.פרימיום ג'וב שומר פרטיותם של המעומדים בכל עת. אנו לא נשלח את קורות החיים של מעומד לחברות שביקש שלא להגיע אליהן. אנו נשלח את קורות החיים של המעומד לארגונים רק לאחר שעבר ראיון ראשוני. נקשיב, נבין וניישם את צרכי המועמד ונתאים תפקידים שיתאימו לבקשותיהם. פרימיום ג'וב ישמור על קשר עם המועמד בזמן חיפוש המשרה ונסייע בהתלבטויות. ניתן שקיפות מלאה לגבי החברות וארגונים על מנת שהמועמד יבצע החלטה מושכלת בבחירת מקום עבודתו החדש.

חברות וארגונים

פרימיום ג'וב ישמור על הדיסקרטיות של לקוחותינו במשרות שהוגדרו כך מראש. לא ניתן למעומדים פרטי ההתקשרות האישיים של אנשי הקשר בארגונים, אלא אם הגדירו אחרת. אנו נדאג להעביר קורות חיים של מועמדים לאחר שהם רואיינו על ידי פרימיום ג'וב ונמצאו מתאימים לדרישותיכם.

אנו מאמינים בהכרות מעמיקה עם לקוחותינו ונשמח להכיר אישית כל חברה, ארגון ואיש קשר בה.

שליחת קורות חיים

שליחת קורות חיים

לא כל המשרות שלנו מופיעות באתר אז שלח/י קורות חיים ואנו נחזור אליך בהקדם – מה איכפת לכם? מקסימום, תקבלו הצעה טובה לעבודה.


* שדה חובה