תהליך הגיוס

שליחת קורות חיים...

שליחת קורות חיים

לא כל המשרות שלנו מופיעות באתר אז שלח/י קורות חיים ואנו נחזור אליך בהקדם - מה איכפת לכם? מקסימום, תקבלו הצעה טובה לעבודה.


* שדה חובה

איך אנחנו מוצאים את ההתאמה שלכם - תהליך הגיוס

פרימיום ג'וב מזמינים אותך להפנות קורות חיים באמצעות האתר. עם סיום הפנייה תופיע הודעת אישור על קבלת קורות החיים. קורות החיים ששלחת מתקבלים במערך הגיוס של פרימיום ג'וב. עם קבלת קורות החיים מתבצע מיון ראשוני המתבסס על פרמטרים כגון: השכלה רלוונטית מקום מגורים, ניסיון תעסוקתי וכו'.

בפרימיום ג'וב בודקים את התאמתך למגוון התפקידים הפנויים מול החברות איתם אנו עובדים. במידה ותמצא/י מתאים/ה על סמך קורות החיים, ניצור איתך קשר על מנת לבצע ראיון טלפוני במהלכו תיבדק התאמתך למשרות הפנויות שבחברתנו.

בשלב הבא תזומן/י להמשך תהליך שיכלול ראיון אישי ומקצועי ביחידה המגייסת. השאלות יעסקו בדרישות התפקיד וכן יוסבר לכם על מסגרת המשרה ואף ייתכן שתשלחו לאחד ממכוני המיון. לאחר מעבר שלב הראיונות בהצלחה יוצגו בפניך תנאי השכר וההעסקה מול החברה. אברהם לינקולן, אמר "לו היו לי שמונה שעות לכרות עץ, הייתי מקדיש שש מהן להשחזת הגרזן" לכן תצטרך/י להגיע מוכן/ה.

באם תתקבל החלטה חיובית על ידי שני הצדדים, תזומן/י לקליטה ותצטרף/י לחברה המגייסת. כמו כן, במידה ולא תימצא משרה ההולמת את כישוריך, נבקשך את אישורך לפנות אליך שוב בעתיד על מנת להציע לך משרות אחרות.

שליחת קורות חיים

שליחת קורות חיים

לא כל המשרות שלנו מופיעות באתר אז שלח/י קורות חיים ואנו נחזור אליך בהקדם – מה איכפת לכם? מקסימום, תקבלו הצעה טובה לעבודה.


* שדה חובה