תעשו יותר קצת יותר תצליחו הרבה יותר

>

"אני מחפש שורה ארוכה של אנשים שיש להם היכולת הבלתי מוגבלת לדעת מה אי אפשר לעשות"

הנרי פורד

ברצוננו לעדכן אתכם… רוב הדרישות לעובדים אינן מתפרסמות ברבים באמצעים המקובלים, ואינן נגישות לרוב האוכלוסייה. אל תמתינו שמציאת מקום עבודתכם תיעשה בידי אחרים אלא פנו מיוזמתכם לכל חברה אשר אתם חושבים שהיא מתעניינת במעומדים.

קחו יוזמה ופנו למנהלי ארגונים וחברות , אף מבלי לדעת אם הם מחפשים / זקוקים לעובדים. הציגו מועמדותכם תוך ציון התפקידים, אשר להערכתכם, יש לכם את הכישורים לאיישם.

אתן לכם מספר דרכים להתקשרות עם ארגונים וחברות- ולא לשכוח את ויטמין “P” כי  ללא פרוטקציה לא קל למצוא עבודה.

התנדבו

התנדבו למספר מקומו כגון: מד"א, משמר אזרחי, עזרה לקשישים, עזרה בארגוני צדקה וכדומה. יתכן שמשם תבוא הישועה. (קשרים, מפה לאוזן, הדוד, הדודה אתם יודעים איך זה במדינתנו הקטנה).

עיתונים

מודעות דרושים בעיתונות הארצית, האזורית והמקומית.

קשרים אישיים

קשרים אישיים הם חשובים מאוד יש לשאול את הסובבים אתכם על משרות פנויות במקום עבודתם, נציגי חברות שהייתם בקשר איתם, חברות כ"א שנתתם בעבר את קורות חייכם, יתכן שתתפנה משרה במקום עבודתם והם יוכלו להמליץ עליך. חשוב להפיץ את השמועה שאתה מחפש עבודה. – מחקרים הראו כי אחוז גבוה של עובדים מצאו את עבודתם באמצעות קשרים.

אינטרנט

מודעות דרושים באינטרנט, מאגרי מידע, אינדקסים, מדריכים ויש עוד.

סיורי שטח

סיירו באזורי תעשיה בבתי קפה במסעדות אשר סועדים שם עובדים מחברות אשר בהן אתם רוצים לעבוד ודברו איתם, יתכן ותשמעו שאצלם במחלקה זקוקים לעובדים נוספים, הורידו כתובות ובצעו עבודת בילוש.

ערוצי כבלים

בכל ערוצי הכבלים קיים לוח מודעות דרושים מקומי, גם מפרסומות בטלוויזיה.

טלפונים

תהיו יותר בקשר עם חברים קרובים ואף עם חברים מהעבר, אל תסתגרו, תהיו פתוחים לעולם, והעולם יפתח את שעריו בפניכם. הכוונה שעתה שיש לכם את הזמן תחדשו את קשרים מהעבר ותודיעו לחבריכם על כך שאינכם מועסקים כרגע. תתפלאו לראות את נכונות האנשים לעזור.

לשכת התעסוקה

בררו בלשכת התעסוקה הקרובה לביתכם, לפעמים ניתן יהיה למצוא גם בלשכת התעסוקה עבודה לה ציפיתם ובמקרים מסוימים תשלחו לקורס שפעם חשבתם לעשות ומשם למקום העבודה שרציתם.

מוסדות לימודים

חפשו במוסדות הלימודים שלמדתם, באוניברסיטאות, מכללות וכ"ו ודברו עם המרצים שלכם ויכול להיות שהם יפתיעו אתכם. בכל מוסד לימודי המכבד את עצמו קיים ארגון "בוגרים" ארגון זה דואג להפעיל מערכת קשרים בין בוגריו. כדאי לנסות למצוא עבודה באמצעות קשרים אלו.

קצת עדכונים על סטטיסטיקות או סתם לידע כללי.

  • על כל מאה פניות יזומות התקבלו כעשר תשובות.
  • מבין עשר תשובות עשויה להיות תשובה חיובית אחת ובמקרה הטוב שתיים"

חשוב לזכור כי תמיד קל יותר למצוא עבודה כשעובדים. אם אינכם עובדים וקיבלתם הצעת עבודה וההצעה אינה בדיוק מה שאתם מחפשים, מומלץ לקבלה ובמקביל להמשיך בחיפוש עבודה.

שליחת קורות חיים

שליחת קורות חיים

לא כל המשרות שלנו מופיעות באתר אז שלח/י קורות חיים ואנו נחזור אליך בהקדם – מה איכפת לכם? מקסימום, תקבלו הצעה טובה לעבודה.


* שדה חובה